Leczenie hemoroidów. Jak skutecznie zwalczyć hemoroidy? Laserowe usuwanie hemoroidów Warszawa

cze 22, 2018 przez

Leczenie hemoroidów. Jak skutecznie zwalczyć hemoroidy? Laserowe usuwanie hemoroidów Warszawa

 

Hemoroidy to bardzo dokuczliwa przypadłość z którą trudno jest funkcjonować. Jak się ich skutecznie pozbyć na długie lata?

Celem leczenia hemoroidów jest nie tylko poprawa jakości życia pacjentów, ale i zmniejszenie uciążliwości związanych z wypróżnianiem.
W dużych miastach coraz częściej stosowane jest laserowe usuwanie hemoroidów. Ten innowacyjny zabieg wykonywany jest w trybie ambulatoryjnym w znieczuleniu miejscowym. W zależności od zaawansowania choroby można go przeprowadzać metodą ablacyjną lub nieablacyjną. Polega ona na wprowadzeniu do znieczulonego kanału odbytu wziernika, a następne wykonywana jest fotokoagulacja przy pomocy wiązki lasera.

 

Dzięki tej skutecznej technologii zmniejsza się ryzyko krwawienia, niweluje konieczność założenia szwów oraz znacznie skraca czas rekonwalescencji. Specjalistyczne centra medyczne w dużych miastach coraz częściej oferują profesjonalne wykonanie zabiegu. Leczenie hemoroidów Warszawa jest wiodącym miastem w zakresie ich usuwania.
Ten innowacyjny zabieg pozwala pacjentom, oczywiście z zachowaniem ostrożności, błyskawicznie wrócić do prowadzenia aktywnego trybu życia.