Odwyk narkotykowy Poznań – klinika leczenia uzależnień.Nieleczona narkomania może prowadzić do śmierci -ośrodek terapii narkomanów.

sty 30, 2018 przez

Odwyk narkotykowy Poznań – klinika leczenia uzależnień.Nieleczona narkomania może prowadzić do śmierci -ośrodek terapii narkomanów.

Narkomania to poważna choroba na którą może zapaść każda osoba eksperymentująca z zażywaniem środków odurzających. Nieleczona prowadzi do wyniszczenia całego organizmu, a w skrajnych przypadkach do śmierci.

Obecnie z problemem narkomanii boryka się wielu młodych ludzi. Pierwszym sygnałem ostrzegawczym uzależnienia się od narkotyków jest zmiana stylu bycia, ubierania się oraz unikanie dotychczasowych znajomych. Z czasem osoby te cierpią na bezsenność, nagłe wybuchy agresji oraz narzekają na lęki i psychozy. Jest to ostateczny moment, żeby podjąć leczenie. Obecnie pomoc oferowana jest przez wiele ośrodków specjalistycznych.

 

Odwyk narkotykowy Poznań – oferuje profesjonalne i kompleksowe leczenie uzależnień od środków psychoaktywnych.
Ta klinika leczenia uzależnień stosuje różnorodne formy terapii, które zostały przygotowane przez lekarzy specjalistów. Metody terapii dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Wśród nich wyróżnia się terapię stacjonarną (całodobową), dzienną (bez noclegu) oraz ambulatoryjną. Nie brakuje tu też indywidualnych i grupowych terapii przeprowadzanych pod okiem wybitnych specjalistów.
Ośrodek terapii narkomanów składa się z profesjonalnego i doświadczonego zespołu lekarzy psychiatrów oraz psychologów.
Większość ośrodków terapii uzależnień zlokalizowana jest w pięknych i spokojnych okolicach. Otoczenie wpływa bowiem bardzo korzystnie na proces leczenia. Osoby uzależnione od narkotyków szybciej wracają tu do zdrowia.