Dziecko pod kontrolą USG 4D Warszawa

lip 22, 2018 przez

Dziecko pod kontrolą USG 4D Warszawa

Każda przyszła mama chce się cieszyć pięknym i zdrowym dzidziusiem. Sprawą priorytetową dla każdej ciężarnej kobiety jest to, aby ciąża i poród przebiegły bez żadnych komplikacji. Aby być pewnym, że płód rozwija się prawidłowo warto wykonać nowoczesne badanie USG 4 D.

Badanie USG ciąży 4D pozwala na szczegółową ocenę stanu zdrowia zarówno matki jak i jej nienarodzonego dziecka. Specjalistyczne centra medyczne w dużych miastach oferują wykonanie badania USG ciąży 2D/3D/4D. Z tego ostatniego przyszłe mamy mogą skorzystać pomiędzy dwudziestym, a trzydziestym czwartym tygodniem ciąży. Wtedy to płód jest już na tyle widoczny, że możliwa jest jego dokładna obserwacja.

 

W tym okresie bowiem można już uwidocznić wszystkie szczegóły budowy dziecka. Centra medyczne – USG 4D Warszawa oferują możliwość archiwizowania badań, w formie cyfrowej na nośniku optycznym na płycie CD. Wydawane jest każdej pacjentce wraz z wynikiem.
Regularna obserwacja jeszcze nienarodzonego dziecka pozwala na szybkie wykrycie ewentualnych wad rozwojowych. Dziecko to największy skarb w życiu. Warto zatem zadbać o jego zdrowie już w okresie płodowym.