Kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym Kraków. Kolonoskopia – zabieg ze znieczuleniem – kolonoskopia przewodu pokarmowego.

sty 11, 2018 przez

Kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym Kraków. Kolonoskopia – zabieg ze znieczuleniem – kolonoskopia przewodu pokarmowego.

Kolonoskopia jest nieprzyjemnym i bolesnym zabiegiem chirurgicznym. W razie potrzeby warto więc skorzystać z kolonoskopii w znieczuleniu ogólnym.

Kolonoskopia jest endoskopowym badaniem, za pomocą którego można przeprowadzić dokładną diagnostykę jelita grubego:esicy i okrężnicy. Oprócz tego można wykonać drobne zabiegi na tej części ciała. Badanie to jest wskazane, gdy u pacjenta istnieją podejrzenia zachorowania na raka jelita grubego. Wykonywane też jest w przypadku występowania częstych biegunek niewiadomego pochodzenia, podejrzenia zapalenia jelit oraz podejrzenia zaburzeń wchłaniania. W trakcje zabiegu lekarz może usunąć istniejące polipy, zahamować krwawienie z dolnego odcinka przewodu pokarmowego, usunąć ciało obce oraz poszerzyć zwężenie.

 

Coraz częściej jest wykonywana kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym. Wtedy to zabieg jest wykonywany przy wykorzystaniu giętkiego kolonoskopu o grubości palca wskazującego.
Zabieg – kolonoskopia przewodu pokarmowego Kraków jest wykonywany przez profesjonalnych chirurgów z długoletnim doświadczeniem. Wykonują oni kolonoskopię diagnostyczną z biopsja, z zabiegiem polipektomii oraz terapeutycznym w leczeniu zmian naczyniowych.