McFlurry smaki – poznaj różne smaki lodów McFlurry dostępne w lokalach McDonald’s

lis 3, 2021 przez

McFlurry smaki – poznaj różne smaki lodów McFlurry dostępne w lokalach McDonald’s

Różnorodność smaków lodów McFlurry

McFlurry to popularny deser, który cieszy się ogromną popularnością w całym świecie. W lokalach McDonald’s klienci mają do wyboru wiele wariantów smakowych, które z pewnością przypadną im do gustu. Oto najciekawsze propozycje, jakie można znaleźć w menu McFlurry.

Najpopularniejsze smaki McFlurry

Na początek warto wspomnieć o najczęściej zamawianych smakach lodów McFlurry w lokalach McDonald’s. Na liście liderów znaleźć można:

  1. Oreo – to bezapelacyjnie najpopularniejszy smak lodów McFlurry. Kremowe lody połączone z chrupiącymi kawałkami czekoladowych ciasteczek to połączenie, które zadowoli każdego łasucha.
  2. KitKat – to kolejny smak, który zyskał sobie szerokie grono fanów. W lodach McFlurry pojawiają się kawałki pysznej czekoladowej przekąski z ukrytym w środku kruchym wafelkiem.
  3. M&M’s – wariant z lodami, do których dodane są całkiem spore ilości kolorowych drażetek, to nie tylko pyszne, ale i bardzo kolorowe połączenie smaków.

Pozostałe propozycje smakowe

Oprócz klasycznych, najchętniej zamawianych wariantów, w lokalach McDonald’s można znaleźć wiele innych oryginalnych propozycji smakowych. Oto najbardziej wartościowe z nich:

  1. Twix – kruche ciasteczko z kremem toffi i pokryte pyszną mleczną czekoladą to marzenie każdego łasucha. W McFlurry połączone z kremowymi lodami tworzą niebiańskie połączenie smakowe.
  2. Malaga – dla wielbicieli wytrawnych smaków polecamy McFlurry z lodami i dodatkiem do nich kawałków migdałów wkładanych w psychoaktywną miód wina Malaga. To smak, którego nie sposób przejść obojętnie!
  3. Daim – kawałki chrupkiej oraz pysznej czekolady to dodatek, który podbije serce każdego łasucha. W McFlurry z Daim można poczuć chrupiące smaki, które doskonale harmonizują ze słodkimi lodami.

Podsumowanie

Lody McFlurry to wspaniałe połączenie kremowej gałki lodów z chrupiącymi dodatkami, które dają niesamowite wrażenia smakowe. W lokalach McDonald’s można znaleźć wiele różnych kompozycji, z których każda przypadnie do gustu innemu klientowi. Bez wątpienia każdy znajdzie w McFlurry swoje ulubione smaki lodów, które zachwycą jego podniebienie.

Podobne

Tagi