Wynajem ekspresu do kawy w Warszawie – najlepsze miejsca do wynajmu profesjonalnych ekspresów

wrz 16, 2021 przez

Wynajem ekspresu do kawy w Warszawie – najlepsze miejsca do wynajmu profesjonalnych ekspresów

WARSZAWSKI RYNEK WYNAJMU EKSPRESÓW DO KAWY
Warszawa to miasto, które od lat kultywuje tradycję picia kawy. W stolicy działa mnóstwo kawiarni, które oferują kawę na każdy gust. Jednakże, dla właścicieli restauracji i kawiarni ważne jest posiadanie profesjonalnego ekspresu do kawy, który zapewni świetną jakość i smak kawy. Wynajem takiego sprzętu staje się coraz bardziej popularny na rynku, dlatego dzisiaj zaprezentujemy najlepsze miejsca do wynajmu ekspresu do kawy w Warszawie.

EKSPO CAFÉ
Ekspo Café to lider na warszawskim rynku wynajmu ekspresów do kawy. Firma oferuje szeroki wybór ekspresów renomowanych marek takich jak La Marzocco, Faema, Wega, Victoria Arduino, czy Nuova Simonelli. W ofercie można znaleźć maszyny zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalnych baristów. Największym atutem Ekspo Café jest darmowy kurs baristy, który obejmuje wiedzę zarówno teoretyczną, jak i efektywne wykorzystanie ekspresów. Kurs doskonale przygotuje baristów do pracy z ekspresami, co przekłada się na skuteczne wykorzystanie ich w restauracjach i kawiarniach.

BARISTA SERVICE
Barista Service oferuje wynajem ekspresów do kawy od ponad 10 lat. Firma zapewnia najwyższą jakość usług oraz konkurencyjne ceny w porównaniu z innymi firmami na rynku. W ofercie znajdują się modele od wybitnych producentów takich jak La Marzocco, Nuova Simonelli, czy Faema. Barista Service to również wyspecjalizowana kadra baristów, która oferuje szkolenia z zakresu obsługi sprzętu oraz przygotowania napojów kawowych. Dodatkowo, firma oferuje bezpłatny serwis techniczny oraz dystrybucję produktów i wyposażenia do kawiarni, jak i restauracji.

COFFERIAM
Coffeeriam to kolejna opcja na rynku wynajmu ekspresów do kawy w Warszawie. Firma oferuje szeroki wybór sprzętu jaki posiadają w swojej ofercie: od klasycznych manualnych ekspresów do kawy, po bardziej zaawansowane modele, które pozwalają na spienianie mleka i przygotowanie cappuccino. Cofferiam oferuje również szkolenia z zakresu obsługi sprzętu, a nawet organizuje warsztaty z degustacji kawy. Największym atutem Cofferiam jest fakt, że wszyscy pracownicy mają kilkuletnie doświadczenie w pracy z ekspresami, dzięki czemu potrafią dobrze doradzić w wyborze sprzętu.

COFEESPOT
Cofeespot to kolejna z firmy, którą warto wziąć pod uwagę podczas wynajmu ekspresu do kawy w Warszawie. Firma posiada w swojej ofercie ekspresy do kawy takich marek jak La Pavoni, Isomac i Rocket Espresso. Największym plusem Cofeespot jest krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Firma oferuje również szkolenia dla baristów oraz doradztwo techniczne i handlowe. Dodatkowo, Cofeespot oferuje możliwość zamówienia kawy, mleka, syropów i innych dodatków potrzebnych do przygotowania kawy.

PODSUMOWANIE
Wynajem ekspresu do kawy w Warszawie to coraz bardziej popularna opcja na rynku. To świetna alternatywa dla restauracji i kawiarni, które nie do końca mają pewność, czy zakup profesjonalnego sprzętu będzie się opłacał. W tym artykule zaprezentowaliśmy cztery najlepsze miejsca do wynajmu ekspresów do kawy, które zapewniają nie tylko dostęp do najlepszego sprzętu, ale również szkolenia i kursy baristy. Dzięki temu, ciągle rozwijający się rynek kawowy w Warszawie może rosnąć, a klienci restauracji i kawiarni mogą cieszyć się zyskiem w postaci rewelacyjnej jakości kawy.

Podobne

Tagi